Ziyaretçi Defteri

 • Selim ASLAN - Teşekkür
  02 Kasım 2013 Cumartesi 09:50
  YETİŞTİRDİĞİ HER İNSANININ ÇİÇEK GİBİ OLDUĞUNA İNANDIĞIM ÇAYKARANIN BİR FERDİ OLARAK NEZAKET GÖSTERİP YOLLADIĞINIZ ÇİCEKTEN DOLAYI YÖNETİM KURULUNA TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM.. Selim ASLAN Bahçecik İmam Hatip Ortaokulu Müdürü (Akdoğan Köyü-Kovacık Mah.)
 • Elisa - PCsrObhSZzFDsTk
  09 Haziran 2013 Pazar 08:10
  Hayatının birçok alanında harcadığı 2500 metre rakımlı yaylada f6lmfcş olması onun ie7in olduke7a manidar. imkanı olsa yıl 12 ay orada kalırdı. Sanırım istediği oldu. ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN. GERİDE BIRAKTIKLARINA SABIRLAR DİLİYORUM. YEMEN KETHdcDAOĞLU
 • MEHMET HASÇELİK - çalışmanın ve azmin birlikteliğin kuvveti
  03 Mart 2013 Pazar 10:57
  işte çalışmak ve kazanmak buna denir.bu siteyi kuran ve hazırlayanlara teşekkürler
 • M. Gôkhan Agîrman - İYİ Kİ VARSINIZ..
  25 Ocak 2013 Cuma 00:47
  Öncelikle günümüzün vazgeçilmez iletişim araçlarından biri olan internet aracılığıyla hemşehrilerimizi bir araya getiren birbirimizden haberdar eden bu güzel hizmeti bizlere sunan ' Çaykara - Dernekpazarı ' Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Syn. 'Hasan GÜVEN' ve Yönetim Yardımcısı Syn. 'Osman ABANOZ' bey efendiye şükranlarımı sunuyor, Dernek haberlerini yayınlayan vedakar gönül işçileri Kemal ÇUMAN ve Mustafa AKYÜZ'e katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.. Vesselam.."
 • İBRAHİM ÇELEBİ - SENİN DE KATKIN OLSUN
  13 Ağustos 2012 Pazartesi 17:03
  Değerli Çaykaralı Hemşehrilerim Amatör futbol da 2012-2013 futbol sezonu kuraları çekilmiş olup İlçemizin takımı da süper amatör kümede yarışacaktır.Yönetim kurulumuz üyelerinin özverili çalışmaları ile elimizi taşın altına bir kez daha çaykara insanının ve bizlerin onuru düşünerek koyduk.Hay di sende ilçenin takımına sahip çık seninde bir katkın olsun.Çaykaralı ya yakışanı gerçekleştirelim.Çaykaraspor yaz 8071 e gönder , gelen masaja evet yaz her ay 10.00 tl katkı sağla.
 • Ali Rıza ALTINSOY - Hayırlı Olsun
  13 Mayıs 2012 Pazar 15:49
  Çaykara Dernekpazarı Derneğinin geçte olsa yapmış olduğu bu güzel sitenin hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Çaykara ve Dernekpazarı Sitesinde emeği olan Dernek yönetim yardımcısı Sayın Osman ABANOZ Mahmut YILDIRIM, Kemal ÇUMAN ve Mustafa AKYÜZ'e Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Değerli Çaykara Dernekpazarı güzel insanları sitenin yapımı ve yöneltilmesi uğraşılması hem zamana hem de özveriye ihtiyaç vardır bu bağlamda birlik beraberlik dayanışma olmalıdır yapılacak dernek faaliyet çalışmaları takdirle karşılamak öneri sunmak her konuda yardımcı olmaktır. Birlik ve beraberliğin devamını diler. Saygılar sunuyorum.
 • Fahri DÜZENLİ - ANILARI PAYLAŞIRKEN GÜZELLİKLERİ DE BERABER YAŞAYALIM.
  07 Mayıs 2012 Pazartesi 23:42
  Herkese merhaba, Hoş geldiniz. Safalar getirdiniz. Dernekpazarı- Çaykara insanı sınırları dışına çıkınca annesinden ayrılan yavru gibi hep içi sızlar.Aklı geride kalır. Ne var ki yaşadığımız doğa gereği de dışarı çıkmak zorundayız. Bu ayrılıklar fiziki ayrılıktan öteye gitmese de zamanla zincirin halkalarında kopmalara engel olamıyoruz. Sanal alemin bu yanını çok seviyorum. Ayrılanları buluşturduğu için,Anıları taza saklamaya fırsat verdiği için. İlçelerimiz dışında olanlara ilçede imiş gibi buradaki havayı yaşattığı için. Bu yeni bir birlikteliğin oluşumuna katkı sağlayacak sitenin yapımında, yaşatılmasında emeği geçenlere kolay gelsin der teşekkür ve sevgi, saygılar sunarım
 • Abdullah AKSOY - Başarılarrrrrrrrrrrr
  06 Mayıs 2012 Pazar 15:10
  Esselamu aleyküm, bu yeni site ile sanal dünyadan da inşaallah güzel hizmetler sunar bu hayır sever dernek.Kemal beye de ayrıca teşekkürler,Durmadan dinlenmeden,usanmadan ve yılmadan ve artık nice uykusuz gecelere merhaba diyecek gibime geliyor.İnşaallah bölgemizin konuşan dili ve görsel dünyası olacak ve tarihe inşaalllah güzel izler düşürecek,tekrar tekrar başarılar Kemal bey ve Tüm Dernek yetkilileri.Hayırlı tüm işlerinizde duacınız ve manevi destekçiniziz. Selam ve dua ile . http://www.dernekpazarimuftulugu.gov.tr/mydes/haber_detay.asp?haberID=1772 Dernekpazarı İlçe Müftüsü-
 • Havva GENÇ - Başsağlığı
  04 Mayıs 2012 Cuma 21:50
  Ahmet Ziya AYAZ amcamı 3 yıl önce Pelitli belediyesıne gelışınde tanıdım hizmet aşkıyla yanan hemşehrilerıne ayrı bır sevgi ve muhabbetı olan bir insandı.Ailemden bır büyüğümü kaybetmiş gibi çok derin bir üzüntü içindeyim.Tanıyanlar bilir ama tanımayanlar da bilsinler ki çok değerli bir hemşehrilerini çok değerli bir büyüklerini kaybettiler tüm Çaykaralıların başı sağolsun...(Değerli amcam için lütfen bir fatiha okuyalım)
 • Osman ABANOZ - Başsağlığı
  03 Mayıs 2012 Perşembe 14:43
  AHMET ZİYA AYAZ ANISINA 30 Nisan 2012 günü Çaykaramızın yetiştirdiği güzel insanlardan biri olan Kaymakamlık eski yazı işleri müdürü H. Ahmet AYAZ beyi ebediyete uğurladık. 83 yıllık ömrünü halka ve hakka hizmetle geçiren Ahmet ZİYA Bey en son dernek başkanlığını yaptığı Trabzon’un Pelitli Beldesi Cumhuriyet Mahallesindeki ‘’AFETEVLERİ CAMİİ’nin yapımında çok emeği oldu. Birgün Değirmendere’de bir arkadaşı ile yürürken yolda 200 mark buldular. Belediyeye yanıma uğradılar. Ne yapalım diye istişare ettikten sonra Belediyeden hoparlör ilanı vererek paranın sahibini bulmaya çalıştık. İki ay bekledikten sonra gelen olmayınca bir tutanakla makbuz karşılığı 200 markı camiye gelir olarak kaydettik. Ankara’da Muhittin ALİZ adlı bir Mülkiye Müfettişi ile tanıştık. 70’li yıllarda 4 yıl Çaykara Kaymakamlığı yaptığını söyledi. Ahmet Ziya AYAZ beyden övgüyle bahsetmişti. Kış sezonu İstanbul’a gidip – geldikten sonra İstanbul da yeni tanıştığı hemşerilerimizi ve hayırsever insanları gıyablarında bizlere tanıtırdı. En büyük hayali Çaykara da Hurmalık mevkiinde bir camii yapılmasını görmekti. Birlikte Çaykara’lı Müteahhit bir hemşerimize gitmiştik. Bahsi geçen yerde kendi adını taşıyan bir camii yapmasını önermiştik. Olumlu bir görüşme olmuştu. Daha sonra bir heyetle geleceğimizi ifade ederek ayrılmıştık. Ahmet Ziya AYAZ Bey 1960 ve 1970 yıllarında Kaymakamlık imkânları ile Çaykara halkına güzel hizmetler vermişti. Özellikle yurt dışına giden ve göç eden Çaykara’lılara çok yardımı olmuştu. O Çaykaramızda yetişen hizmet adamlarının en önemlilerinden biriydi. O Çaykaralıyı seviyordu. Çaykaralılarda onu seviyordu. Emrihak tecelli etti. Şahinkaya’lıların, Pelitliler’in, Çaykara’lıların Ailesinin başı sağolsun. Seni hiç unutmayacağız. Ahmet ZİYA amca Allah mekânını cennet etsin.
 • Osman ABANOZ - Teşekkür
  28 Nisan 2012 Cumartesi 15:39
  Derneğimizin sitesini hazırlayan Mahmut YILDIRIM,Kemal ÇUMAN ve Mustafa AKYÜZ'e yönetim kurulu adına teşekkür ederiz.Hemşehrilerimizin görüş ve düşüncelerini bekliyoruz.Saygılarımla.
 • Kemal ÇUMAN - Hayırlı olsun
  17 Nisan 2012 Salı 22:19
  Birlik ve beraberliğin sağlanması, sosyal dayanışmanın pekişmesi noktasında derneklerimizin yapacakları çalışmaları takdirle karşılamak, Çaykara ve Dernekpazarlı hemşerilerimizin en iyi şekilde temsil etmek için yapılan faaliyetlerin günümüzün modern iletişim araçlarından olan internet sitelerinin kullanılması muhakkak ki zorunluluktur. Bu nedenle Trabzon Çaykara-Dernekpazarı kültür ve Dayanışma Derneğinin yeni yayın hayatına başlayan www.cayder.net sitesinin yapımında ve ortaya çıkmasında emeği olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Bu hizmetle, Sevgi ve hoşgörünün üst seviyeye çıkarılması, çalışmaların verimli olması dileklerimle, Hep birlikte nice hizmetlere doğru diyerek, tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
1 Sayfa Başına: Sayfa: